Mateřská škola Školní

1. třída
Myšky

„Myško, myško, pojď si hrát, zpívat, cvičit, malovat!"

2. třída
Berušky

„My Berušky poznáváme svět a své tečky spočítáme hned.“

3. třída
Motýlci

„Motýl nebo brouček, děvče nebo klouček, všichni jako jeden květ, přejeme si krásný svět.“

4. třída
Žabičky

„My jsme třída neposedů. Rádi si hrajeme, zpíváme a cvičíme. Chceme být šikovné, zdravé a spokojené děti.“

Informace o školce

Naše mateřská škola stojí v klidné části města obklopena velkou zahradou se vzrostlými stromy. Využívána je nejen k hrám dětí a prožitkovému učení, ale i ke společným aktivitám s rodiči. Škola má pět tříd, které jsou nadstandardně vybaveny hračkami, pomůckami, interaktivní technikou i keramickou pecí pro tvůrčí rozvoj dětí. Máme dlouholeté a bohaté zkušenosti s integrací dětí s nejrůznějšími obtížemi.

Spokojené a šťastné děti i příznivý ohlas mezi rodiči jsou naším cílem.

Školné

Nejvhodnější formou úhrady je inkaso. Pokud si rodiče stanoví u inkasního příkazu limit, je nutné brát v úvahu, že školné se platí čtvrtletně.

Doporučujeme limit 5 000 Kč.

Školné: 650 Kč měsíčně (školné od 1. 9. 2021 do 31. 8. 2022 bude 520 Kč)

Stravné: 3–6 leté děti: přesnídávka 9 Kč, oběd 20 Kč, svačina 7 Kč = 36 Kč denně
              děti nad 6 let: přesnídávka 10 Kč, oběd 22 Kč, svačina 7 Kč = 39 Kč denně