Mateřská škola Školní

2. třída
Berušky

„My Berušky poznáváme svět a své tečky spočítáme hned.“

3. třída
Motýlci

„Motýl nebo brouček, děvče nebo klouček, všichni jako jeden květ, přejeme si krásný svět.“

4. třída
Žabičky

„My jsme třída žabiček, plná kluků, holčiček. Připraveni na práci i na velkou legraci.“

Informace o školce

Naše mateřská škola stojí v klidné části města obklopena velkou zahradou se vzrostlými stromy. Využívána je nejen k hrám dětí a prožitkovému učení, ale i ke společným aktivitám s rodiči. Škola má pět tříd, které jsou nadstandardně vybaveny hračkami, pomůckami, interaktivní technikou i keramickou pecí pro tvůrčí rozvoj dětí. Máme dlouholeté a bohaté zkušenosti s integrací dětí s nejrůznějšími obtížemi.

Spokojené a šťastné děti i příznivý ohlas mezi rodiči jsou naším cílem.

Školné

Nejvhodnější formou úhrady je inkaso. Pokud si rodiče stanoví u inkasního příkazu limit, je nutné brát v úvahu, že školné se platí čtvrtletně.

Doporučujeme limit 5 000 Kč.

Školné: 520 Kč měsíčně

Stravné: 3–6 leté děti: přesnídávka 9 Kč, oběd 21 Kč, svačina 8 Kč = 38 Kč denně
              děti nad 6 let: přesnídávka 10 Kč, oběd 23 Kč, svačina 8 Kč = 41 Kč denně