Mateřská škola Školní

1. třída
Myšky

„Ťapy, ťapy, ťapičky, šikovné jsme myšičky. Každé ráno, každý den, do školky se rozběhnem.“

3. třída
Motýlci

„Třetí třída, další krok, do školy jdem napřesrok.“

4. třída
Žabičky

„My jsme třída ŽABIČKY, veselé jsme dětičky. Hodně se tu naučíme, na školu se připravíme“

Informace o školce

Naše mateřská škola stojí v klidné části města obklopena velkou zahradou se vzrostlými stromy. Využívána je nejen k hrám dětí a prožitkovému učení, ale i ke společným aktivitám s rodiči. Škola má pět tříd, které jsou nadstandardně vybaveny hračkami, pomůckami, interaktivní technikou i keramickou pecí pro tvůrčí rozvoj dětí. Máme dlouholeté a bohaté zkušenosti s integrací dětí s nejrůznějšími obtížemi.

Spokojené a šťastné děti i příznivý ohlas mezi rodiči jsou naším cílem.

Školné

Nejvhodnější formou úhrady je inkaso. Pokud si rodiče stanoví u inkasního příkazu limit, je nutné brát v úvahu, že školné se platí čtvrtletně.

Doporučujeme limit 5 000 Kč.

Školné: 600 Kč měsíčně

Stravné: 3–6 leté děti: přesnídávka 11Kč, oběd 25 Kč, svačina 10 Kč = 46 Kč denně
              děti nad 6 let: přesnídávka 12 Kč, oběd 27 Kč, svačina 10 Kč = 49 Kč denně