Mateřská škola Borek

Nabízíme dětem pobyt v příjemném a klidném prostředí plném pohody a radosti. Snažíme se děti zaujmout rozmanitými činnostmi, aby každé mělo možnost zažít pocit štěstí a úspěchu.

Vycházíme z individuálních potřeb a zájmů dětí. Smíšený kolektiv dětí je velkou předností a pomáhá rozvíjet kladné charakterové vlastnosti jako je ohleduplnost, velkorysost a umění pomoci mladším či slabším. Nízký počet dětí umožňuje maximální zapojení dětí do všech činností a vytváří dojem klidné a spokojené rodiny.

Informace o školce

Jsme venkovská jednotřídní škola se smíšeným kolektivem dětí zpravidla ve věku od 3 do 6 let.

Škola je velmi dobře vybavena, děti mají dostatek hraček, učebních pomůcek včetně interaktivních. Součástí školy je školní kuchyně, ve které se vaří zdravá, pestrá a hlavně chutná strava. Krásná školní zahrada a blízkost okolní přírody přidává naší škole na atraktivitě. Děti mají dostatek volného pohybu a pobyty venku jsou plné zážitků. Dostupnost města nám umožňuje i mnoho dalších aktivit.

Školné

Nejvhodnější formou úhrady je inkaso. Pokud si rodiče stanoví u inkasního příkazu limit, je nutné brát v úvahu, že školné se platí čtvrtletně.

Doporučujeme limit 5 000 Kč.

Školné: 600 Kč měsíčně

Stravné: 3–6 leté děti: přesnídávka 11Kč, oběd 25 Kč, svačina 10 Kč = 46 Kč denně
              děti nad 6 let: přesnídávka 12 Kč, oběd 27 Kč, svačina 10 Kč = 49 Kč denně

Paní učitelky