Mateřská škola Čechova

2. třída
Dráčci

„Dráčkové si spolu hrají, zkoumají a skotačí, do školy se nachystají a všechno se naučí.“

3. třída
Motýlci

„Motýlci si nejen hrají, učí se a povídají. Kluci, holky všichni spolu, mají rádi naši školu.“

6. třída
Myšky

„Dvanáct je měsíců, každý je jiný. Projdeme celý rok s úsměvem všichni.“

7. třída
Žabičky

„Hrajeme si, povídáme, ve školce se dobře máme. Kdo může za úsměv všech? Přece třída Žabiček.“

8. třída
Slunečnice

„Jaro, léto, podzim, zima, spolu nám tu bude prima.“

Informace o školce

Naše škola se nachází v klidném prostředí plném zeleně a parkových ploch. V blízkosti máme přístupný sportovní areál, dopravní hřiště a okolní lesy. Mateřská škola je rozdělena do 4 pavilónů, ve kterých se nachází 7 tříd. Všechny třídy jsou prostorné, vkusně a moderně vybavené, disponujeme také keramickou pecí a digitální technikou v každé třídě. Děti jsou do tříd rozděleny převážně dle věku. Přivítáme u nás i děti mladší tří let.

Cílem naší školy je zdravé, spokojené a šťastné dítě, rozvoj samostatnosti a podpora talentů.

Školné

Nejvhodnější formou úhrady je inkaso. Pokud si rodiče stanoví u inkasního příkazu limit, je nutné brát v úvahu, že školné se platí čtvrtletně.

Doporučujeme limit 5 000 Kč.

Školné: 520 Kč měsíčně

Stravné: 3–6 leté děti: přesnídávka 10 Kč, oběd 23 Kč, svačina 9 Kč = 42 Kč denně
              děti nad 6 let: přesnídávka 11 Kč, oběd 25 Kč, svačina 9 Kč = 45 Kč denně

KOŤATA

BRAMBORIÁDA

Koťata se zúčastnila Bramboriády, při které si zasportovala a splnila podzimní úkoly. Odměnou jim byla sladkost a diplom.

číst dále »