Mateřská škola Čechova

1. třída
Koťata

„Jsme Koťátka kamarádi, všichni se tu máme rádi. Zpíváme si, malujeme, učíme se i hrajeme. Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, objevujeme celý svět."

3. třída
Motýlci

„Chceme se hýbat, učit, hrát, nezůstávej v koutě stát!"

6. třída
Myšky

„Neotvíráme dětem dveře, ale pomáháme jim najít ten správný klíč, aby si je otevřely samy."

7. třída
Žabičky

„Jsme šikovné Žabičky, kluci, taky holčičky. Spolu se vše učíme, do školy se těšíme."

Informace o školce

Naše škola se nachází v klidném prostředí plném zeleně a parkových ploch. V blízkosti máme přístupný sportovní areál, dopravní hřiště a okolní lesy. Mateřská škola je rozdělena do 4 pavilónů, ve kterých se nachází 7 tříd. Všechny třídy jsou prostorné, vkusně a moderně vybavené, disponujeme také keramickou pecí a digitální technikou v každé třídě. Děti jsou do tříd rozděleny převážně dle věku. Přivítáme u nás i děti mladší tří let.

Cílem naší školy je zdravé, spokojené a šťastné dítě, rozvoj samostatnosti a podpora talentů.

Školné

Nejvhodnější formou úhrady je inkaso. Pokud si rodiče stanoví u inkasního příkazu limit, je nutné brát v úvahu, že školné se platí čtvrtletně.

Doporučujeme limit 5 000 Kč.

Školné: 520 Kč měsíčně

Stravné: 3–6 leté děti: přesnídávka 9 Kč, oběd 20 Kč, svačina 7 Kč = 38 Kč denně
              děti nad 6 let: přesnídávka 10 Kč, oběd 22 Kč, svačina 7 Kč = 41 Kč denně