1. třída – KOŤATA

„Jsme Koťátka kamarádi, všichni se tu máme rádi. Zpíváme si, malujeme, učíme se i hrajeme. Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, objevujeme celý svět."

Ke každém z dětí přistupujeme individuálně, aby se co nejlépe ve školce adaptovalo. Rozvíjíme jeho komunikační a kooperativní dovednosti, upevňujeme jeho hygienické návyky a samostatnost, vedeme děti k soustředěnosti, vytváření přirozených kamarádských vztahů a řešení konfliktů neagresívní cestou. Naším cílem je, aby všechny děti v kolektivu zažily radost z úspěchu, pocit štěstí, když překonají překážku a věděly, že mají kolem sebe někoho, kdo jim rád pomůže.

Paní učitelky

Paní učitelka Vondrášková

Tereza Vondrášková, DiS.

paní učitelka

Kateřina Studničková

paní učitelka

KOŤATA

Čarodějná stezka 🧹

Dnes jsme navštívili čarodějnici Agátu, která si pro nás připravila několik úkolů. Všechny úkoly jsme splnily a zasloužily jsme si odměnu.

číst dále »