PO-VI-D-LA – pro předškoláky

Vážení rodiče,

protože jsme pilotní školou pro ISOPHI ORGANIZACI, která nabízí nástroje pro komplexní rozvoj osobnosti dítěte – získali jsme pro vás licenci pro domácí přípravu předškoláků a otestování školní zralosti.

Pomocí odkazu: http://rozvojditete.cz/  se zaregistrujete (heslo – budou mít všichni předškoláci v e-mailu) a můžete zde:

  1. Vyplnit dotazník školní připravenosti představuje velmi komplexní nástroj, který rodičům poskytuje informaci o aktuální úrovni školní připravenosti jejich dítěte. Na vývoji se podíleli odborníci z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Výsledný přehled pomáhá rodičům zjistit, je-li dítě připraveno na zahájení školní docházky. Nejdůležitější je přijít na to, zda dítě potřebuje v některé oblasti podpořit. Cílem je odhalit včas zárodky možných problémů a předejít potížím ve škole.
  2. Rozvojové materiály
  3. Výukové hry
  1. VÝSLEDEK ŠKOLNÍ PŘIPRAVENOSTI
2. ROZVOJOVÉ AKTIVITY
3. VÝUKOVÉ HRY
Skip to content