Ocenění nejlepšího pedagoga

Poprvé ocenily Rokycany v obřadní síni radnice u příležitosti Dne učitelů výjimečné pedagogy mateřských, základních i středních škol působících ve třetím největším městě Plzeňského kraje. Návrhy na ocenění podávali ředitelé škol. Laureáti si ceny převzali v pondělí 27. března z rukou starosty města Tomáše Rady, místostarosty Jiřího Sýkory, senátora za okres Rokycany Pavla Karpíška a Věry Huzinec Čikové, vedoucí pracoviště Rokycany Pedagogicko-psychologické poradny Plzeň. Slavnostní odpoledne zpestřilo vystoupení studentek gymnaziálního sboru Unique Rokycany se sbormistryní Vladanou Poláčkovou. První ročník akce organizuje Odbor školství a kultury Městského úřadu Rokycany. Oceněné doprovodili jejich ředitelé škol.

Za naši organizaci dostala ocenění paní učitelka Jitka Hvížďalová, kterou nominovaly kolegyně.
„Jitka Hvížďalová je zkušená paní učitelka (40 let praxe), která má neustále kladný přístup ke své práci a dětem. Má nekonečno energie, nápadů. Je kreativní a je inspirací pro ostatní…“

GRATULUJEME!!!

Skip to content