INFORMACE PRO RODIČE nově zapsaných dětí:

Jsme právní subjekt:

Mateřská škola Rokycany, Školní ulice 642, příspěvková organizace

se třemi pracovišti:

MŠ ŠKOLNÍ

MŠ ČECHOVA

MŠ BOREK

KONTAKTY:

Bc. Petra STRÁNSKÁ – ředitelka MŠ (e-mail: ms.skolni@email.cz, tel.: 725 791 948)

Bc. Renata KREJČÍ – vedoucí učitelka, speciální pedagog (MŠ ŠKOLNÍ, e-mail: ms.skolni.s@email.cz, tel: 725 974 860)

Václava ZEMANOVÁ – vedoucí učitelka (MŠ BOREK, e-mail: ms.borek@seznam.cz, tel: 601 555 292)

PROVOZ:

• od 06.00 do 16,00 hod.
  • MŠ ŠKOLNÍ, MŠ ČECHOVA vyzvednutí po obědě: od 12:00 do 12:30
  • MŠ BOREK vyzvednutí po obědě: 11.45 – 12.15
  • VŠECHNY MŠ vyzvednutí po odpočinku: od 14:30

ŠKOLNÉ:

520Kč měsíčně/ a stravné /39Kč na den/ je hrazeno formou inkasa z Vašeho účtu, který máte zřízen (případně je třeba zřídit!!!) u Vašeho peněžního ústavu. Před nástupem dítěte, nejpozději do 30.6.2021, odevzdáte „souhlas s inkasem“ /limit min.5000Kč/,  na kterém bude uvedeno číslo vašeho účtu.

Číslo našeho účtu u Komerční banky v Rokycanech je 78 – 364 309 0277/ 0100.

Platby školného se provádějí dle směrnice:

září, říjen, listopad, prosinec – splatnost k 15. 9.

leden, únor, březen – splatnost k 15. 12.

duben, květen, červen – splatnost k 15. 3.

červenec, srpen – splatnost k 15.6.

Stravné se hradí měsíčně, vždy k 15. dni následujícího měsíce. Dětem je podávána přesnídávka, oběd a odpolední svačina, proto je vhodné, aby dítě snídalo doma.  Pitný režim je zajištěn!

Dítě je možné odhlásit (rodinné důvody, nemoc apod.), a to osobně, telefonicky, SMS, e-mailem do 8.00. V případě nepřítomnosti dítěte v předškolním zařízení se školné nevrací.

Dítě je nutné předávat paním učitelkám osobně, neboť předškolní zařízení za dítě přebírá zodpovědnost až po jeho fyzickém převzetí.

V MŠ je zakázáno podávat jakékoliv léky. Žádáme o ohleduplnost – nemocné dítě do kolektivu nepatří!

CO POTŘEBUJE VAŠE DÍTĚ DO MŠ:

Pohodlné oblečení pro pohyb i hru (vyhněte se, prosím, úzkému nepohodlnému oblečení). Často pracujeme s materiálem, který může oblečení ušpinit, vybírejte oblečení dle toho. Dávejte dětem oblečení, u kterého nebudou mít obtíže se samostatně oblékat a svlékat.

DO TŘÍDY:

• chlapci tepláky nebo kraťasy s kapsami, holčičky legíny nebo zástěrku (sukýnku) s kapsami na kapesník
  • přezuvky s pevnou patou – nejlépe nazouvací (z důvodu bezpečnosti jsou naprosto nevhodné přezuvky větší velikosti, pantofle nebo „kroksy“ – děti běhají, chodí po schodech)
  • pyžamo na spaní, hřeben, označený značkou (především děvčátka)
  • balík papírových kapesníků, kartáček na zuby a pastu (kdy, upřesní paní učitelky na třídě)

NA POBYT VENKU:

Z hygienických důvodů musí mít dítě jiné oblečení do MŠ a jiné na pobyt ven – stačí starší.

• tepláky nebo jiné pohodlné kalhoty
  • teplákovou bundu, mikinu nebo šusťákovou bundu
  • gumovky dle počasí
  • v letním období je nutná pokrývka hlavy
  • v zimním období nezapomínejte na rukavice (nejlépe palčáky)

OBLEČENÍ NA VEN PŘIZPŮSOBTE AKTUÁLNÍMU POČASÍ

V ŠATNĚ DO SÁČKU:

• náhradní oblečení v dostatečném množství (kalhotky, slipy, ponožky, punčocháče, tričko, tepláky nebo legíny)
  • pláštěnku

Veškeré věci dítěti označte značkou!!! – zejména na začátku školního roku mají děti spoustu nových věcí naprosto stejných a nedokáží si je poznat (stačí fixem na textil).

V průběhu roku zkontrolujte, zda Vaše dítě z náhradního oblečení nevyrostlo. Obměňujte oblečení.

Není potřeba do MŠ nosit: vlastní ručník, povlečení, hračky, textilní sáček do šatny a plastový hrneček na pitný režim, vše je k dispozici v MŠ.

Čtěte nástěnky, sledujte webové stránky (www.msskolni.cz), ptejte se!

ZMĚNA CENY STRAVNÉHO od 1. 9. 2021:

DĚTI  3-6 let                                       DĚTI nad 6 let

PŘESNÍDÁVKA                             9,- Kč                                      10,- Kč

OBĚD                                            21,- Kč                                        23,- Kč

SVAČINA                                       8,- Kč                                          8,- Kč

CELKEM                                           38,- Kč                                       41,- Kč