Mateřská škola Borek

Nabízíme dětem pobyt v příjemném a klidném prostředí plném pohody a radosti. Snažíme se děti zaujmout rozmanitými činnostmi, aby každé mělo možnost zažít pocit štěstí a úspěchu.

Vycházíme z individuálních potřeb a zájmů dětí. Smíšený kolektiv dětí je velkou předností a pomáhá rozvíjet kladné charakterové vlastnosti jako je ohleduplnost, velkorysost a umění pomoci mladším či slabším. Nízký počet dětí umožňuje maximální zapojení dětí do všech činností a vytváří dojem klidné a spokojené rodiny.

Informace o školce

Jsme venkovská jednotřídní škola se smíšeným kolektivem dětí zpravidla ve věku od 3 do 6 let.

Škola je velmi dobře vybavena, děti mají dostatek hraček, učebních pomůcek včetně interaktivních. Součástí školy je školní kuchyně, ve které se vaří zdravá, pestrá a hlavně chutná strava. Krásná školní zahrada a blízkost okolní přírody přidává naší škole na atraktivitě. Děti mají dostatek volného pohybu a pobyty venku jsou plné zážitků. Dostupnost města nám umožňuje i mnoho dalších aktivit.

Školné

Nejvhodnější formou úhrady je inkaso. Pokud si rodiče stanoví u inkasního příkazu limit, je nutné brát v úvahu, že školné se platí čtvrtletně.

Doporučujeme limit 5 000 Kč.

Školné: 650 Kč měsíčně (školné od 1. 9. 2021 do 31. 8. 2022 bude 520 Kč)

Stravné: 3–6 leté děti: přesnídávka 9 Kč, oběd 20 Kč, svačina 7 Kč = 36 Kč denně
              děti nad 6 let: přesnídávka 10 Kč, oběd 22 Kč, svačina 7 Kč = 39 Kč denně

Paní učitelky

slunko-3
Paní učitelka Zemanová

Václava Zemanová

vedoucí učitelka

Paní učitelka Košvancová

Jarmila Košvancová

paní učitelka

Aktuální informace

Rozloučení s předškolními dětmi

Loučení bylo smutné i radostné zároveň. Děti se pochlubily školními aktovkami, na památku dostaly knihu s věnováním a všichni jsme si pochutnali na sladké odměně. Přejeme nastávajícím prvňáčkům

číst dále »

Karneval

Princezny, čarodějnice, hokejisté, hasiči, superhrdinové, automechanik i víla Zvonilka si karneval pěkně užili!

číst dále »

Oslava MDD

Všichni už se moc těšíme na týden plný soutěží, zpěvu, tance a her. Určitě nebude chybět ani malý dárek dětem pro radost. Oslava vyvrcholí tradičním karnevalem.

číst dále »
Skip to content